O nas

Rodzinna firma

Rodzinna firma stworzona z pasji. Pani Ania z wykształcenia jest kosmetologiem i ekonomistą, która wraz z córką Julią postanowiła stworzyć trzy podstawowe produkty będące wsparciem w walce z niedoskonałościami. Podstawą każdej formuły są składniki aktywne, przyjazne dla skóry, które pielęgnują i łagodzą zmiany skórne. Kosmetyki posiadają wszelkie certyfikaty i testy. Bazą każdego produktu są surowce naturalne, by były bezpieczne w użytkowaniu. Zostały przetestowane na skórach bliskich i znajomych, a pierwsze skutki pozytywnego działania obiecywane są już po tygodniu stosowania. 

Liczby mówią same za siebie

0 +
Zadowolonych klientek
+
Sprzedanych produktów
Lata na rynku

Od ambasadorki

Cześć

Mam na imię Julia, mam 20 lat. Często spotykam się z pytaniami, dotyczącymi pielęgnacji mojej twarzy. Jak wiadomo, w mojej pracy ładna i zadbana cera jest bardzo ważna. Odkąd pamiętam, pomagała mi w tym mama Anna. Od dziecka dbała o skórę moją i mojej siostry Oliwii. Nakładała nam różne, naturalne maseczki (hand made) z przeróżnych produktów dostępnych w domu. Czasami mnie to bawiło, bo miewałyśmy na twarzy fusy z kawy, liście aloesu, płatki owsiane i wiele innych rzeczy.

Moja mama z wykształcenia jest kosmetologiem i ekonomistą. Od 11-ego roku życia sama borykała się z problemami skórnymi. Szukała informacji w prasie, książkach na temat pielęgnacji i leczenia skóry trądzikowej, aby sobie pomóc. Od tamtej pory stało się to jej pasją, która trwa do dziś. Problemy z cerą tłustą, trądzikową, z rozszerzonymi porami, a także bliznami oraz przebarwieniami mają, przede wszystkim, osoby w okresie dojrzewania, co powoduje u nich wstyd i kompleksy. Postanowiła, więc wraz z Panią technolog, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, stworzyć trzy podstawowe produkty (ich działanie i skład znajdziesz w opisie produktu), które będą wsparciem w walce z niedoskonałościami.

satisfaction guarantee, 100 satisfaction, seal-2109235.jpg

Gwarancja satysfakcji

Nasze kosmetyki to gwarancja efektów oraz bezpiecznej pielęgnacji cery.

Do produkcji stosujemy najwyższej jakości naturalne składniki.

Shopping Cart
0
Twój koszyk
  • No products in the cart.