O nas

Cześć

Mam na imię Julia, mam 20 lat. Często spotykam się z pytaniami, dotyczącymi pielęgnacji mojej twarzy. Jak wiadomo, w mojej pracy ładna i zadbana cera jest bardzo ważna. Odkąd pamiętam, pomagała mi w tym mama Anna. Od dziecka dbała o skórę moją i mojej siostry Oliwii. Nakładała nam różne, naturalne maseczki (hand made) z przeróżnych produktów dostępnych w domu. Czasami mnie to bawiło, bo miewałyśmy na twarzy fusy z kawy, liście aloesu, płatki owsiane i wiele innych rzeczy.

Moja mama z wykształcenia jest kosmetologiem i ekonomistą. Od 11-ego roku życia sama borykała się z problemami skórnymi. Szukała informacji w prasie, książkach na temat pielęgnacji i leczenia skóry trądzikowej, aby sobie pomóc. Od tamtej pory stało się to jej pasją, która trwa do dziś. Problemy z cerą tłustą, trądzikową, z rozszerzonymi porami, a także bliznami oraz przebarwieniami mają, przede wszystkim, osoby w okresie dojrzewania, co powoduje u nich wstyd i kompleksy. Postanowiła, więc wraz z Panią technolog, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, stworzyć trzy podstawowe produkty (ich działanie i skład znajdziesz w opisie produktu), które będą wsparciem w walce z niedoskonałościami, a są to:

Podstawą każdej formuły są składniki aktywne, przyjazne dla skóry, które nie tylko pielęgnują, ale również łagodzą zmiany skórne. Kosmetyki posiadają wszelkie certyfikaty i testy. Bazą każdego produktu są surowce naturalne, by były bezpieczne w użytkowaniu. Zostały też przetestowane na skórach naszych bliskich i znajomych, a pierwsze skutki pozytywnego działania były widoczne już po tygodniu stosowania.

Efekty na waszych buziach (czym możecie się podzielić w opiniach) będą dla nas największą nagrodą, a także mobilizacją do tworzenia kolejnych produktów, aby sprostać waszym oczekiwaniom.

 

O Nas na innych stronach